Pravé hořické trubičky, s.r.o.

Firma Pravé hořické trubičky, s.r.o. vznikla v roce 1999, kdy odkoupila obchodní podíly stávajícího tradičního výrobce hořických trubiček. Nový majitel zahájil rozsáhlou transformaci a již během prvního roku se stává jedním z nejvýznamnějších výrobců této známé a oblíbené cukrovinky.

Společnost prošla významnými změnami v oblasti marketingu a vývoje cukrovinek, které byly zařazeny do vědeckých studií se zaměřením na potraviny pro spotřebitele s metabolickým onemocněním a produkty zdravého životního stylu.

Díky informacím získaným z mnoha vědeckých studií mohla firma aplikovat změny, které přinesly nové a zdravější produkty.

Firma jíž od roku 2007 nepoužívá ve výrobě suroviny, které by mohly dlouhodobou konzumací poškodit zdraví spotřebitelů. (TFA FREE – naleznete na obalech).

Dále bylo aplikováno průlomové značení produktů glykemickým indexem (GI) a výměnnou jednotkou (VJ) pro osoby s metabolickým onemocněním diabetes I. a II. typu.

Podnětem těchto změn bylo získání chráněného zeměpisného označení „HOŘICKÉ TRUBIČKY“, o které firma v EU dlouhodobě usilovala.

Reklamní podpora a pozitivní reakce spotřebitelů na kampaně „UŽ ŽÁDNÁ NONAME TRUBIČKA„ a „NEBUDTRUBKA“ zajistila firmě velký počet spokojených spotřebitelů.

Firma se stává významným dodavatelem obchodních řetězců a nezávislých distributorů, kteří preferují kvalitu a zdraví svých zákazníků.

Historie

Město Hořice je známé především výrobou hořických trubiček.

Více

Ruční práce

Při výrobě hořické trubičky je ruční práce zcela nepostradatelná.

Více

Bez ztužených tuků

Řada odborníků i vědeckých studií upozorňuje v souvislosti se zdravou výživou na negativní působení transmastných kyselin.

Více