Reklamní dárkové krabičky s vaším motivem

Dovolujeme si Vám na základě úspěšnosti našeho projektu a požadavků mnoha klientů prezentovat svoji značku originálním způsobem nabídnout spolupráci v reklamním projektu na podporu Vaší značky, která s nosičem národním klenotem – HOŘICKÉ TRUBIČKY bude jistě pěkným reklamním dárkem pro mnoho Vašich klientů a reklamních akcí.

Kombinace reklamního sdělení z obalu s dárkem uvnitř ve formě balené hořické trubičky umocní zápis marketingového sdělení z krabičky do dlouhodobé paměti spotřebitele/klienta. Na obrázcích jsou zobrazeny nejpovedenější realizace s aktivními odkazy na stánky klientů, kde dochází k realizaci obchodu. Výhodou je jednoduchost a rychlost přípravy.

Do týdne je připravena pilotní vizualizace reklamní krabičky klienta nebo si klient zajistí grafiku ve své režii. Následně zajistíme tisk a dodání krabiček.

Krabičky mají pro všechny klienty shodný rozměr 205 × 41 × 21 mm. Je použit luxusní a kvalitní materiál GC1 250 g, které dodá obalu na luxusu. Minimální možný počet je 3 000 ks.

Následně si klient objednává samostatně dodávky vždy čerstvých hořických trubiček v pravidelných měsíčních nebo dvouměsíčních dodávkách podle potřeby a jeho marketingových aktivit. Balení do krabiček vždy čerstvými hořickými trubičkami probíhá na straně klienta.

VÝKRES REKLAMNÍ KRABIČKY

ZDE
CHCETE SVOU VLASTNÍ FIREMNÍ SÉRII REKLAMNÍCH DÁRKOVÝCH KRABIČEK? Napište nám